Drobečková navigace

Memoriál Uhlířské Janovice

Zpět

Jako každý rok tak i letos jsme se na sv. Václava vydali na závody do Uhlířských Janovic. Závody probíhaly na hasičském cvičišti. Měli jsme zastoupení v každé kategorii kromě starších chlapců. Přípravka byla rozdělena na mladší a starší. V mladší přípravce závodil Jáchym Vydra, který se jel jen dívat na ségru, ale Jonáš Roller by běžel sám tak nakonec běželi spolu a skončili na 16. a 15. místě, Laura 2. nejmladší závodnice 12. místo, Páťa 9. místo, Nikolka 8. místo a Róza 5. místo z 18. závodníků. Ve starší přípravce jsme měli: Anežka I. 30. místo, Terka B. 20. místo, Tom 18. místo, Šája 9. místo, Fanda 5. místo z 30. závodníků. V mladších dívkách i chlapcích jsme měli málo závodníků: Naty L. 15. místo, Kája B. 10. místo a Zuzka V. krásné 2. místo z 32. závodnic. Kluci byli jen 2: Jonáš Š. 20. místo a Filip Š. s dost dobrým časem na trávě 14:21 2. místo. Na odpolední běh si počkaly pouze dvě starší děvčata. Johance se ani jeden pokus nepovedl a umístila se na 12. místě za to Karině se to letos poprvé povedlo a s časem 12:77 brala 1. místo z 24. závodnic. Počasí přálo, tak jsme si užili krásný sváteční den.

Účast: Bížová Nela, Bukáčková Karolína, Bukáčková Tereza, Chuchvalcová Aneta, Irsenská Anežka, Loudová Natálie, Ludra Pavel, Ludrová Laura, Martínková Hana, Miksa Petr, Mušák Johana, Mykytyuk Karina, Nohejl Dominik, Plačková Patricie, Roller Jonáš, Rollerová Rozálie, Sládek Tomáš, Slanařová Šarlota, Šmajda Filip, Šmajda Jonáš, Urbanová Nikola,  Vydra Jáchym, Vydrová Zuzana.